30 września – MIXER HR 2015 – kolejna konferencja portalu hr polska | 03.09.2015

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na inaugurację kolejnej inicjatywy branżowej organizowanej przez portal HRPolska.pl
MIXER HR 2015 to projekt, którego celem jest prezentacja najnowszych trendów HR oraz integracja środowiska branżowego. Oryginalny w formie MIX różnorodności tematów i treści gwarantuje bardzo intensywny dzień pracy   wszystkim uczestnikom Wydarzenia.

30 września nasi goście z pewnością nie będą się nudzić! Zaprezentujemy tylko praktyczne rozwiązania, przekażemy wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem. 

Zapraszamy na prawdziwe HR wyzwanie:
8 dynamicznych prelekcji,
3 inspirujące case studies,
2 praktyczne warsztaty
i … 1 energetyczną niespodziankę!

W postindustrialnej scenerii budynku dawnej Kopalni Węgla Kamiennego będziemy chłonąć najbardziej użyteczne rozwiązania HR. W przerwach konferencji z filiżanką dobrej kawy konkurować będą nasi partnerzy i sponsorzy. Oczywiście będzie też okazja, by porozmawiać z prelegentami.

Projekt MIXERa kierujemy do wszystkich, którzy zainteresowani są rozwojem branży Human Resources. Zapraszamy na naszą konferencję praktyków HR, menedżerów i konsultantów personalnych, dyrektorów HR, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów i coachów oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą HR.

Przekonaj się, że MIXER HR 2015 to wydarzenie właśnie dla Ciebie.

Budujemy silną społeczność, która wspiera się informacyjnie, merytorycznie i narzędziowo. Dołącz do nas!

http://www.mixerhr.pl