Konferencja portalu HRPolska.pl – FAIR HR – 17 marca 2016r. | 04.02.2016

Kolejne wydarzenie organizowane przez portal HRPolska.pl.

Serdecznie zapraszamy na konferencję FAIR HR o dobrych praktykach współpracy i zatrudniania.

Konferencja odbędzie się 17 marca 2016r. w Gliwicach

Fair play (z ang. czysta gra) – to norma wartości w sporcie, która jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku. Postawę tę opartą na szacunku wobec odmienności, cechuje przestrzeganie przepisów gry i rezygnacja z osobistych korzyści. Sportowca respektującego zasady fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki. Zwycięstwo nie jest tu jednak postrzegane jako cel sam w sobie, który należy osiągnąć za wszelką cenę, liczy się przede wszystkim uczciwa gra. (na podst. FIFA.com)

Podobnie w branży HR – my również chcemy grać fair – Fair HR. Choć różne mamy doświadczenie, spojrzenie na świat, strategie i rozwiązania, które proponujemy naszym klientom. A nasza orientacja na działania biznesowe coraz częściej jest skupiona na optymalizalizacji kosztów zatrudnienia i zwiększaniu efektywności pracy. Łączy nas jeden cel: dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najlepszych praktyk w obszarze zarządzania ludźmi. Chcemy promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.

KTO?

Tylko praktycy branży HR, ludzie z pasją, specjaliści o unikalnym doświadczeniu. Osoby, które mają wiele do powiedzenia i znają najnowsze trendy na rynku.

CO?

Zapraszamy na 12 dynamicznych prezentacji, których merytoryka jest najważniejszą wartością, a prelegenci są otwarci na dzielenie się swoimi doświadczeniami.

JAK?

Krótko, konkretnie i na temat. Formuła zwartych, rzeczowych wystąpień gwarantuje optymalny przekaz wiedzy i ma inspirować do zmian w kluczowych obszarach HR.

DLA KOGO?

Zapraszamy HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, rekruterów oraz HR biznes partnerów.

Rejestracja: www.fairhr.pl