Szkolenia, treningi i warsztaty stały się integralnym elementem polityki każdej firmy, która chce umocnić swoją pozycję wśród konkurencji na rynku i osiągać kolejne szczeble rozwoju.

Podczas naszych szkoleń stosujemy metodę "learning by doing", czyli aktywnego uczestnictwa. Metoda ta ściśle bazuje na doświadczeniach uczestników i grupowej wymianie doświadczeń pod kierunkiem trenera, który ułatwia dochodzenie do prawidłowych wniosków i prowadzi w całości proces szkoleniowy.

Metody interaktywne umożliwiają uczestnikom osobisty i praktyczny udział w zajęciach, możliwość reagowania i wpływania na przebieg szkolenia. Zależy nam, aby uczestnicy naszych szkoleń uczyli się przede wszystkim przez doświadczenie, analizowanie i eksperymentowanie. 

Co nas wyróżnia:

– wiedza oparta na dowodach, pracujemy w nurcie evidence based

– małe grupy – na naszych szkoleniach nie można być anonimowym uczestnikiem, stawiamy na pełne zaangażowanie  całej grupy

– 100 % praktyki – pracujemy na konkretnych przykładach i case study, czerpiemy z własnego doświadczenia

PROWADZIMY ZARÓWNO SZKOLENIA OTWARTE ORAZ ZAMKNIĘTE.

Nasza specjalizacja to:

SZKOLENIA DLA KADRY MENEDŻERSKIEJ

SZKOLENIA DLA HR I HR BUSINESS PARTNERÓW

SZKOLENIA KOMPETENCJI OSOBISTYCH SPOŁECZNYCH I BIZNESOWYCH
 

Jesteśmy świadomi jak ważny jest rozwój kompetencji pracowników oraz wdrażanie procedur zwiększających efektywność całych organizacji.
HR Masters uzyskało certfikację  SUS 2.0 (STANDARD USŁUG SZKOLENIOWO – ROZWOJOWYCH) jest jest dostawcą usług  dofinansowanych w ramach Bazy Usług Rozwojowych
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Realizujemy szkolenia otwarte oraz  w formie zamkniętej (dedykowane zainteresowanej organizacji).

Jeśli są Państwo zainteresowani procedurą szkoleniową dedykowaną dla firmy, prosimy o kontakt:
 mobile: 506 290 070 lub msiwinska@hrmasters.pl 

3239-300x77