MixerHR - logo 5 OK-01

Co roku we wrześniu prezentujemy najlepsze praktyki zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce. Pokazujemy użyteczne rozwiązania HR, przekazujemy wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem. Oryginalny w formie MIX różnorodności tematów i treści gwarantuje jak zawsze, bardzo intensywną pracę wszystkim uczestnikom wydarzenia. 

 

MasterClassHR - logo OK-01

MasterClass HR to strategiczne spotkanie praktyków HR. Niezwykle aktywne w wymianie doświadczeń oraz wartościowe merytorycznie wydarzenie. To najbardziej prestiżowa konferencja branży HR, w której prezentujemy skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz case studies wysokoefektywnych organizacji. 

slaskihr_logo

Masz dość nudnych konferencji i sponsorowanych wystąpień? To  wydarzenie jest dla Ciebie! Jedyny w Polsce HR-owy OPEN SPACE! „ŚLĄSKI HR – od projektu do efektu”. Naszym celem jest rozwój i integracja śląskiej społeczności HR, wspierającej        się w zakresie merytorycznym i narzędziowym. To spotkanie dla tych, którym się   chce – myśleć, dyskutować, tworzyć i działać!  www.slaskihr.pl

fairhr-logo3

Fair HR to coroczne strategiczne spotkanie branży HR, służące wymianie najlepszych praktyk i rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.