MixerHR - logo 5 OK-01

Co roku we wrześniu prezentujemy najlepsze praktyki zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce. Pokazujemy użyteczne rozwiązania HR, przekazujemy wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem. Oryginalny w formie MIX różnorodności tematów i treści gwarantuje jak zawsze, bardzo intensywną pracę wszystkim uczestnikom wydarzenia.

KTO?

Nasi prelegenci to praktycy branży HR, ludzie z pasją, specjaliści o unikalnym doświadczeniu. Osoby, które mają wiele
do powiedzenia, są otwarte na dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

CO?

Zapraszamy na prawdziwe HR wyzwanie, na którym nikt nie będzie się nudził! 2 dni pełne inspirującej wiedzy, branżowych newsów i nowinek. Dzień pierwszy to 12 dynamicznych prezentacji. Dzień drugi to prawdziwy maraton szkoleniowy – 8 praktycznych warsztatów narzędziowych.

JAK?

Krótko, konkretnie i na temat! Formuła zwartych, rzeczowych wystąpień to nasz standard. Wiemy jak ważny jest optymalny, konkretny przekaz w świecie pełnym chaosu informacyjnego. Merytoryka wystąpień jest zawsze najważniejszą wartością naszych wydarzeń.

DLA KOGO?

Zapraszamy HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, liderów, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR Business Partnerów.