slaskihr_logo

Masz dość nudnych konferencji i sponsorowanych wystąpień?
To wydarzenie jest dla Ciebie!
Pierwszy w Polsce HR-owy OPEN SPACE!
„ŚLĄSKI HR – od projektu do efektu”.
Naszym celem jest rozwój i integracja śląskiej społeczności HR, wspierającej się w zakresie merytorycznym i narzędziowym. Chcemy stworzyć miejsce współpracy między biznesem, HR i środowiskiem branżowym na rynku śląskim. 

To spotkanie dla tych, którym się chce – myśleć, dyskutować, tworzyć i działać!

METODA:

Open Space Technology to proces samoorganizacji grupy, w którym uczestnicy tworzą program i jego zawartość dopiero w trakcie trwania konferencji. Sami proponują tematy i angażują się w najbardziej interesujące ich zespoły robocze, które wybierają w trakcie trwania konferencji.

LUDZIE:

Zapraszamy do pracy osoby zainteresowane rozwojem branży Human Resources w regionie śląskim, w szczególności HR menedżerów, konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.

ZASOBY:
Program tworzymy wszyscy wg wcześniej narzuconych reguł OST. Chcemy oddać Wam czas i miejsce do stworzenia wspólnych projektów i wartościowych dyskusji. Na spotkanie zabierzcie wszystko co jest dla Was ważne: plany, przemyślenia i pomysły, wątpliwości i pytania, wiedzę i doświadczenie.

REZULTATY:

Metoda Open Space Technology daje przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości branżowych. Wierzymy, że uda się stworzyć nowe miejsce współpracy do powstania wielu inspirujących projektów HR.

Strona wydarzenia: www.slaskihr.pl