szkoła HR Business Partner

Pozycja HR Business Partnera stanowi najwyższą specjalizację zawodową w branży HR. Wiąże się z posiadaniem kluczowych kompetencji zarówno w obszarze 'miękkiego' jak i 'twardego' HR-u oraz wiedzy z zakresu rzeczywistych wyzwań biznesu. Daje to podstawę do bycia wiarygodnym partnerem w biznesie realizującym silną strategię HR.

Szkoła HR Business Partners jest pierwszą w Polsce, która swoją metodologię oparła na najbardziej skutecznym do tej pory Modelu Dave'a Ulricha, gdzie działania działów HR są przekształcane w wymierne rezultaty. To kompendium wiedzy do profesjonalnego wykonywania zawodu HR Business Partnera, prowadzone wyłącznie przez praktyków HR.

Program Szkoły jest adresowany do osób pracujących na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi:

  • HR managerów
  • HR business partnerów
  • specjalistów ds. personalnych
  • specjalistów kadr i płac
  • osób planujących pracę w branży lub już pracujących w działach HR

Podstawą nauki w Szkole HR Business Partners jest autorski program narzędziowy przygotowany przez doświadczonych ekspertów i praktyków HR.

Celem każdej sesji jest wypracowanie gotowych narzędzi do pracy na stanowisku HR Business Partnera.

Zakładamy, że uniwersalny charakter narzędzi ma wyposażyć Słuchaczy w w umiejętność samodzielnego przygotowania procesów HR. W naszej szkole oprócz warsztatowego charakteru zajęć, kładziemy duży nacisk na dobre przygotowanie metodologiczne przyszłych Ekspertów HR.

W tym celu dla każdej sesji opracowaliśmy kompendium najważniejszych aspektów wiedzy wraz z bibliografią tematyczną. Praktyczny charakter każdej sesji gwarantuje dobrze przygotowane case study.

Zajęcia odbywają się w:

małych grupach, w sesjach co około 3 tygodnie
lub w sesjach indywidualnych (opcjonalnie).

Opieka merytoryczna Szkoły HRBP i zapisy:
Agnieszka Bednarska

abednarska@hrmasters.pl
mobile: 502 054 253

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: http://www.szkolahrbp.pl