15 czerwca 2016 Gliwice Pierwszy w Polsce HR-owy OPEN SPACE! “ŚLĄSKI HR – od projektu do efektu” | 09.06.2016

798dab57cd0c5d2a7b86c17cc7490583b5b61b2d-minMasz dość nudnych konferencji i sponsorowanych wystąpień?

To wydarzenie jest dla Ciebie! 

15 czerwca 2016 zapraszamy do Gliwic na pierwszy w Polsce HR-owy OPEN SPACE! 
"ŚLĄSKI HR – od projektu do efektu"

Naszym celem jest rozwój i integracja śląskiej społeczności HR, wspierającej się w zakresie merytorycznym i narzędziowym.

Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży Human Resources. Chcemy stworzyć nowe miejsce współpracy między biznesem, HR i środowiskiem branżowym na rynku śląskim.

Jak zawsze przewidujemy ponad 100 gości. Zaprosiliśmy praktyków HR, w tym HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.

Kilka słów o metodzie

Program tworzymy wszyscy wg wcześniej narzuconych reguł. Open Space Technology (czyli Metoda Otwartej Przestrzeni) jest procesem, w którym uczestnicy sami proponują tematy i angażują się w najbardziej interesujące ich grupy robocze, które wybierają/ zmieniają w trakcie konferencji. Daje to przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości branżowych.

Zachęcamy do zgłaszania tematów w szeroko rozumianym obszarze HR (adres poniżej).

Śląski HR. Jak to działa?

Sam inicjujesz i zgłaszasz temat (przed lub w trakcie konferencji). Argumentujesz, przekonujesz i zachęcasz innych uczestników do udziału w Twojej grupie.

lub

Pracujesz w kilku najbardziej interesujących Cię zespołach roboczych (które wybierasz w każdej sesji). Dyskutujesz, zbierasz pomysły i wymieniasz doświadczenia z innymi uczestnikami.

Łączysz siły w grupie z zainteresowanymi osobami, wymieniasz wizytówki i umawiasz się na pracę by zrealizować swój pomysł/ projekt.

Serdecznie zapraszamy do Gliwic 15 czerwca w godz. 9.00- 14.00 
Adres wydarzenia: Centrum Edukacji i Biznesu Gliwice, ul. Bojkowska 37

Wydarzenie bezpłatne. Rejestracja konieczna przez formularz zgłoszeniowy www.slaskiHR.pl

Kontakt z Biurem Konferencji i zgłaszanie tematów: rejestracja@hrpolska.pl